Front-End Developer

Premium Job From Nigel Frank International

Recruiter

Nigel Frank International

Listed on

14th May 2018

Location

Szczecin

Salary/Rate

£1043 - £1517

Type

Contract

Start Date

ASAP

This job has now expired please search on the home page to find live IT Jobs.

Z wielk? przyjemno?ci? informuj?, ?e jeden z naszych Klientów w Szczecinie, firma typu Software House z silnie ugruntowan? pozycj? na rynku, prowadz?ca projekty IT dla mi?dzynarodowych firm, poszukuje ambitnego specjalisty na stanowisko Front End Developera.

Niniejsza firma specjalizuje si? w tworzeniu wysokiej jako?ci rozwi?za? IT, które s? wykorzystywane na ca?ym ?wiecie i ju? od ponad 17 lat cieszy si? statusem leadera w zakresie swojej bran?y.

W zwi?zku z rozwojem firmy oraz du?ym zapotrzebowaniem na ich produkty, nasz Klient poszukuje

specjalisty na stanowisko.

Front End Developer

Miejsce pracy: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

OPIS STANOWISKA:

Po??dany kandydat b?dzie wspó?odpowiedzialny za tworzenie cz??ci front-end oprogramowania: projektowanie, wdro?enie i testowanie.

Cz?ste integracje produktów innych firm z platform? autorstwa naszego Klienta oraz nowo?ci w bran?y s? wspania?ym ?ród?em interesuj?cych projektów: p?atno?ci, serwisy wirtualne, platformy Forex, oraz wiele innych.

WYMAGANIA:

* Praktyczna znajomo??: JavaScript, HTML, CSS

* Wiedza z zakresu: Angular.js / Angular2 lub React

* umiej?tno?? samodzielnego wyboru rozwi?za? napotykanych problemów

* znajomo?? j?zyka angielskiego co najmniej na poziomie umo?liwiaj?cym prac? z dokumentacj? techniczn?

Dodatkowo mile widziane:

* Praktyczna znajomo?? system kontroli wersji GIT

* Wy?sze wykszta?cenie o ?rofilu informatycznym

* Ch?? dalszego poszerzania w?asnych kompentencji,

OFERUJEMY:

* wysokie wynagrodzenie zale?ne od posiadanych kwalifikacji i do?wiadczenia

* prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover (rozbudowany pakiet - Program Specjalistyczny Plus)

* brak delegacji - wy??cznie praca na miejscu w Szczecinie

* nowoczesne biuro, budynek klasy A+, wydzielona kuchnia oraz strefa relaksu (darty, pi?karzyki)

* przyjazn? atmosfer? w pracy

* prac? w silnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

* wspó?praca na zasadzie B2B

* ciekawe wyzwania przy projektach dla mi?dzynarodowych klientów

* mo?liwo?ci rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone s? o kontakt z Sylwi? Norkiewicz na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem +48 22 3975126 / +44 (0)191 338 7491

Pearson Frank International jest wiod?c? firm? rekrutacyjn? specjalizuj?c? si? w niszowych rolach z zakresu Open Source technology, w szczególno?ci Java, PHP, Python i C++. Je?eli powy?sza oferta nie jest dla Ciebie odpowiednia lub w innej lokalizacji ni? preferujesz, nic si? nie martw! Napisz do nas a my pomo?emy Ci znale?? prac?, której szukasz!

You are currently using an outdated browser.

Please consider using a modern browser such as one listed below: